Blero

Me Mungon

Blero

Altre Canzoni cover

Me Mungon testo

Mbeta vet dhe tani e kuptova une shume mire,se pa ty e kam shume veshtire.
Nate e erret e akrepat nuk levizin dot.
Pa ty jeta kot te sillte kot
pa ty jeta kot te sillte kot
e para syve britshin zemer jane shoke.
Une u besoja betohesha me koke.
Por kurre nuk e kam dit,as ne enderr nuk e kam prit.
Mbeta vet une pa ty ne kete jete.
Me mungon une te betohem pasha keta dy sy,
me mungon nuk shkon jeta pa ty.
Me mungon si hena e nates,shume e kam te veshtire.pa ty zemer kurre nuk behet mire….
Kur te kisha prane ndihesha mbret ne kete bote e tani qe ste kam qaj me lot.
Sikur kohes te gjermoj do te dija se cfare te bej,mirepo lumturia jone mbaroi,…
Mirepo lumturia jone mbaroi.
Me mungon une te betohem pasha keta dy sy.
Me mungon nuk shkon jeta pa ty.
Me mungon si hena e nates,shume e kam te veshtire.
Pa ty zemer shume e kam te veshtire.
Pa ty zemer shume e kam te veshtire….x2

Ascolta Me Mungon - Blero