Blero

Dashuri Pa Fund

Blero

Altre Canzoni cover

Dashuri Pa Fund testo

MOS RRI NE VETMI VASHE EJA TI TEK UNE,ME THUAJ SE KUSH TE KA LENDUAR!
AMA DOREN TE LUTEM DHE MOS U FRIKO SE DASHURIJA NUK KA FUND.PER GJDO DITE DHE PER GJDO NATE PER TY UNE ENDERROJ,VETMIA ME MBULOJ ASGJE S┬┤DESHIROJ,TE LUTEM TI ME BESO SE ME MUA DO TE SHIJOSH-“DASHURI PA FUND DO TE OFROJ UNE TY DASHURI PA FUND DHE ASGJE TJETER”.
KOHA PO KALON TI ENDE NUK KUPTON SE QFARE NE JETE TY TE MUNGON,HAPE ZEMREN TI PRANOJE DASHURINE TIME SE NJE DITE DO TE JETE SHUME VONE.TASH ME THUAJ A DO TE VJEN TEK UNE,TE GJITHA ENDRRAT UNE TI PLOTESOJ,VEQ PER TY JETOJ TE LUTEM KUPTOME.DUHET TI FSHEH UNE NDJENJAT E MIA SE VETEM TY TE DUA DHE KURRE SDO TE JEM I LUMTUR NE QOFTE SE TI SDO JESH ME MUA.
EJA TI TEK UNE MOS ME LE TE VUAJ AMA DOREN MUA”SE VETEM TY TE DUA”DASHURI PA FUND DO TE OFROJ UNE TY DASHURI PA FUND DHE ASGJE TJETER….