Bebeta Shahini & Rati

Si Karamele

Bebeta Shahini & Rati

Altre Canzoni cover

Si Karamele testo

Bebeta:
Degjo moj zemer dhe nese vdes
E jotja jam e jotja do te mbes
Kur te kesh tjetren nga nje here me kujto
S´ka gje dhe pse ti nuk me do
Rati:
Degjo moj zemer edhe nese vdes
I joti jam i joti un do mbes
Kur te jesh pa mua nga nje here dhe me kujto
Sepse kjo zemer ty te do
Chorus Bebeta
E embel si karamele isha une per ty o xhan
Fjalet e zemres i harrove
S´e as vdekja nuk na ndan
Jeta ime vdekja ime
Un pa ty nuk jetoj
Frymen e fundit ta dhurova
S´e te dashuroj
Chorus Rati
E embel si karamele ishe ti per mu o xhan
Fjalet e zemres i harrova
S´e as vdekja nuk na ndan
Jeta ime vdekja ime
As nji her jo nuk te harroj
Frymen e fundit ta dhurova se te dashuroj
Bebeta:
Keto qe them un jan fjal te verteta
Pa ty i dashur nuk me duhet jeta
Do vi nje dit kur per mua do qash
Si nje lot ne sy do te me mbash
Rati
Keto qe thua jan fjal te verteta
Pa ty e dashur nuk me duhet jeta
Do vi nje dite kur per ty une do te qaj
Si lot ne sy un do te mbas
(chorus Bebeta)
(Chorus Rati)
(Chorus Bebeta)
(Chorus Rati)