Floti lloga

Loti I Verber

Floti lloga

Altre Canzoni cover

Loti I Verber testo

LOTI I VERBER
2 X
Laj laj laj laj
laj laj laj laj
laj laj laj laj
laaa
O o o
Vetem te dua,
O o o
Vtem te dua,
Dikur premtova,
se si diellin,
te ta sjell
ne syte e tu..
Se per ty,
cdo gje e ble
se kursej..
te dhuroj dhe shpirtin tim..
Vetem te dua,
asgje s´me intereson,
une ta mesoj..
Se te dua nuk kam faj,
jo s´gaboj
kete e di dhe e kuptoj..
Laj,laj..
S´mund te harroj,
jam dhe s´jam une ndonjehere
dhe s´me shikon..
Une te dua gjithsesi,
do jesh ti…
Me mjafton dhe pse se di..
Zotit i fola
dhe ju luta sa nje jete
me lot ne sy..
Ta shikosh ti kete dite
perseri,
pa erresire e lot ne sy..
Refreni 2 X
——————
Lot kam une e qaj per ty,
s´te takon,qe te qash ti
Lotin ty, s´ta prek njeri..
Dhe pse une vuaj,
bukurine tende..
I pergjerohem, cdo perendie
Driten e syve, si nje diell,
per ty do ta sjell